Будівля залишається напівзнесеною після незаконної спроби демонтажу в липні 2021 року.

На території модерністської памʼятки «Квіти України» 6 серпня проведуть толоку. Про це організатори повідомляють в Фейсбук.

Початок – об 11:00.

Планують привести до ладу порослі бурʼянами клумби, висадити нові квіти й відмити написи на стінах будівлі.

Організатори толоки матимуть мінімум інструментів для всіх охочих, однак закликають захопити із собою рукавички, віники, лопати, граблі, мішки, ганчірки й «розчинники 647».

Крім того, із собою можна взяти квіти, різну зелень або виноград, щоб висадити їх на території «Квітів».

Як ми повідомляли, знесення «Квітів України» почалося 12 липня 2021 року. Активістам вдалося проникнути на територію, знести паркан та зупинити роботи: після цього суд наклав арешт на об’єкт і заборонив будь-які роботи.

Пізніше стало відомо, що Департамент охорони культурної спадщини КМДА надав припис забудовнику припинити будівництво ще за півтора тижні. Крім того, проект будівництва не був погоджений з Мінкультом, як цього вимагає законодавство.

Потім «Квіти України» таки стали пам’яткою архітектури.

Інвестором будівництва начебто є Rockwill Group, у склад якої входить Rockwill Wealth Solutions Limited (Королівство Велика Британія) та RWS Immobilien (Чехія). Спеціалізація – інвестиційні проекти, керування інвестиціями, реконструкція та реставрація будівевль, зміна призначення і експлуатаціних властивостей нерухомостей. Сума інвестицій в «Квіти України» – начебто в межах 12 мільйонів доларів США.

Також активісти розповіли про свої вимоги до забудовника «Квітів України»

Фото: Фейсбук