У концерті візмуть участь відомі оперні співаки: Оксана Дика, Валентина Плужнікова, Євген Орлов, Віталій Білий та Олексій Пальчиков.

Про це повідомили на Facebook-сторінці заходу «Зірки світової опери».

На Софійській площі 5 червня о 19:30 відбудеться open-air гранд-концерт «Зірки світової опери», де виступатимуть відомі українські артисти, яких знають у всьому світі.

Оксана Дика, Валентина Плужнікова, Євген Орлов, Віталій Білий та Олексій Пальчиков співатимуть у супроводі симфонічного оркестру та хору Київського муніципального театру опери та балету.

«5 виконавців – 5 різних оперних голосів!» – наголошують організатори.

Диригент конценрту – Віктор Плоскіна.

Цікаво, що завдяки цьому проекту, українська публіка з року в рік має можливість слухати в open-air концертах наших співаків, що стали окрасою кращих оперних сцен світу. До слова, за кордоном квитки на вистави цих виконавців коштують сотні євро.

«На щастя, вони (виконавці – ред.) знаходять час і можливість між своїми гучними зарубіжними ангажементами в Teatro alla Scala, Metropolitan Opera, Staatsoper Hamburg, Deutsche Oper Berlin, заспівати для України. Почути їх – таких різних, таких бездоганних і таких талановитих на одній сцені в один день та ще й безкоштовно – велика удача», – зазначили організатори.

Цей концерт Анатолій Солов’яненко за підтримки Департаменту культури КМДА та Національної Спілки театральних діячів України організовує вже не вперше. Однак цьогоріч захід особливо бажаний – після чергових посилень карантинних обмежень.

Ведучий заходу – Дмитро Хоркін.

Під час концерту звучатиме музика Пуччіні, Доніцетті, Россіні, Бізе, Гуно, Верді, Сен-Санса та Лисенка.

Вхід – вільний, із дотриманням маскового режиму та температурного скринінгу.

Вхід до посадкової зони – з 18:00 до 19:20.

Фото: фейсбук