Керівники підприємств, установ та організацій мають персонально нести відповідальність за стан територій, які за ними закріплені. Зокрема - прибирати сніг та ожеледь на 10-метровій ділянці навколо об’єкта.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

За словами в. о. директора Департаменту міського благоустрою Тимура Ткаченка, 15 січня інспектори КП «Київблагоустрій» та РДА внесли 411 приписів підприємствам, установам та організаціям, які несвоєчасно очистили балансові території від снігу.

«Інспектори благоустрою працюють у посиленому режимі. Їхня задача — проконтролювати якість розчищення балансових ділянок від снігу. Від світанку столичні інспектори вже внесли 411 приписів та склали 42 протоколи на керівників тих підприємств, які знехтували приписом та не виконали вимоги. Вони понесуть адміністративну відповідальність. За прибиранням у місті стежать 98 столичних інспекторів», — зазначив Тимур Ткаченко.

Очільник Департаменту також наголосив, що керівники підприємств, установ та організацій мають персонально нести відповідальність за стан територій, які за ними закріплені.

Відповідно до чинних Правил благоустрою, балансоутримувачі зобов’язані належно утримувати закріплені за ними території. Зокрема прибирати сніг та ожеледь на 10-метровій ділянці навколо об’єкта.

У разі ухилення від очищення прилеглих тротуарів і доріжок – керівників підприємств очікує штраф у розмірі від 340 гривень до 1 360 гривень для фізичних осіб та до 1 700 гривень для юридичних осіб.

Водночас у КМДА нагадали, що станом на 10:00 15 січня для ліквідації наслідків негоди в столиці задіяний 5191 працівник комунальних служб та 577 одиниць снігоприбиральної техніки. До роботи залучені працівники підприємств, підпорядкованих КК «Київавтодор», КО «Київзеленбуд» та служб житлово-комунального господарства.

Станом на ранок 15 січня уже використано 3998 тонн посипального матеріалу.

Фото: КМДА