Політичні партії «Сила людей», «Демократичний альянс», «Громадянський рух «Хвиля» і «Громадянська позиція» вирішили обʼєднатися, щоб висунути єдиного кандидата в мери Києва.

Про це повідомили на прес-концеренції в «Інтерфакс Україна».

«Ми не є закритим клубом. Як найбільш відкриті ініціатори цього процесу ми запрошуємо всі незалежні, всі демократичні партії, запрошуємо всіх активістів, громадські організації, які планують йти на вибори або допомагати під час виборчого процесу і сподіваємося, що ми будемо почуті», – сказав керівник київської партійної організації партії «Сила людей» Євген Лебедєв.

Член ради київської міської організації «Громадянська позиція» Олексій Гриценко на спільній пресконференції зазначив, що рішення про те, на базі якої з партій формуватимуть списки кандидатів до Київради, ухвалюватимуть безпосередньо перед висуненням, оскільки це технічне питання.

За його словами, зараз тривають переговори про обʼєднання зусиль також із партією «Голос» і обговорення можливого кандидата в мери столиц, зокрема щодо кандидатури Сергія Притули.

«Що стосується міського голови, ми тільки зараз почали обговорювати людей, які є в нашому середовищі та поза ним, ми формуємо певний список і далі будемо спільно визначатися. Тому що, наприклад, всім зрозуміло, що потенційно може піти Сергій Притула, є люди, які можуть піти з нашого середовища», — зазначив Гриценко.

Фото: Фейсбук