Вже за два тижні близько 400 трейд-маркетологів провідних компаній України та ближнього зарубіжжя зустрінуться на Big Trade-Marketing Show-2022: "Without Limits".

Це must-visit подія з трейд-маркетингу 2022 року, щоб:

  • отримати максимально корисний досвід, завдяки високій концентрації практичних кейсів;
  • обговорити актуальні тенденції та тренди ринку, отримати прогнози та рекомендації від експертів;
  • надихнутися ідеями та провести ділові переговори, обговорити колаборації та укласти нові партнерства – і все це за один день на Big Trade-Marketing Show-2022: Without Limits!

 Серед учасників конференції:

Coca-Cola HBC, BERTA group, HIPP Україна, GfK, Kantar, KIVI Headquarters, Listex, Mareven Food, Philips, Strauss Ukraine, VolWest Group, USAID, 33м2, АВК Конфекшнери, Аврора, Альтея Груп, Аптека АНЦ, Віола, ЖЖУК, Житомирський маслозавод РУДЬ, Імперіал Тобакко Юкрейн, Київхліб, Компанія MAY-Ukraine, Кормотех, Кременчукм’ясо, Лакталіс-Україна, ЛК-Транс, Медіко, МХП, Море Пива, Оболонь, Омега,  Пиво-безалкогольний комбінат Радомишль, РОЗЕТКА.УА, Смарткасса Сервіс, Стор Фуд Дистрибьюшен, Супермаш, Друкарня Паперовий Змій, Три Ведмеді, Фенікс Інвест Трейд, Чумак, Шабо, Щедро, Еконія, Епікур, Епіцентр К та багато інших.

У програмі конференції найактуальніші питання та кейси, які були сформовані експертною радою, у складі 16-ти провідних трейд-маркетологів країни на спеціальному брейн-штормінгу:

Piero Cestarollo, менеджер з нових категорій та каналів у Ferrero Scandinavia, поділиться з учасниками скандинавським досвідом та розповість про трансформацію споживачів, клієнтів, постачальників, організацій у зв’язку з впливом Covid-19 та локдаунів, а також розповість про перспективи на 2022 рік.

Директор з маркетингу Coca-Cola HBC Ліліана Ангел виступить з доповіддю на тему: Дизайн мислення – застосування для підвищення ефективності трейд-маркетингових активностей.

Маркетинг директор ТД “Київхліб” Лілія Комарова виступить із доповіддю на тему: Виробник vs Рітейлер. 5 видів ефективних стратегій під час роботи виробника з ритейлером.

Про батл за покупця та як його виграти учасникам розповість Марина Забарило, комерційний директор Consumer Panel & Services Ukraine GfK.

Начальник відділу торгового маркетингу мережі Фокстрот Леся Нікуліна розкриє тему впровадження проекту СatMan в омніканальній мережі.

Також багато інших доповідей та спікерів.

Партнери конференції:

ІТ партнер – Союз Автоматизаторів Бізнесу

Поліграфічний партнер – Паперовий Змій

Трансформаційний партнер – YouCoach

Партнер IT-технологій  – Check Online

Партнер кава-брейків – Фенікс Інвест Трейд

Креативний Партнер – Креативна агенція MAKE SENSE

Інтерактивний Партнер – Інтерактивні Медіа Системи

Партнер Комфорту – POPARADA

Чайний Партнер – МАУ-Ukraine

Партнер При Підтримці – Shnurok

Ознайомитись з детальною інформацією, програмою та зареєструватися на Конференцію Big Trade-Marketing Show-2022: Without Limits можна за посиланням ТУТ або за телефоном: +380678282259. Використовуйте промокод: «KYIVMEDIA» та отримайте знижку 5%.

Фото: прес-служба