Під час проведення навчань можливе обмеження дорожнього руху та перевірка документів у перехожих.

Про це повідомили на Facebook-сторінці ГУ СБУ у Києві та Київській області.

У Києві 4 липня відбудуться антитерористичні навчання на об’єкті масового перебування людей.

Тренування організують у Печерському районі на базі Хоральної синагоги Бродського за участі підрозділів Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС та органів державної влади.

Зокрема начання проведе Координаційна група Антитерористичного центру при ГУ СБУ в м. Києві та Київській області спільно з Посольством Держави Ізраїль в Україні за організаційної підтримки Штабу АТЦ СБУ.

Важливо, що під час проведення навчань можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів та пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу.

Водночас СБУ закликає гостей і мешканців столиці зберігати спокій, з розумінням поставитися до можливих обмежень та незручностей, належним чином реагувати на законні дії правоохоронців.

Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства.

«Просимо громадян дотримуватися правил особистої безпеки та у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номером «гарячої лінії» ГУ СБУ у м. Києві та Київській області (044) 253-06-71, або телефонувати на лінію 102», – наголосили в дописі.

Фото: фейсбук