Кабінет міністрів перерозподілив кошти резервного фонду держбюджету направивши, в тому числі, 35 млн гривень на реконструкцію моста Патона в Києві.

Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів №917 від 2 серпня, оприлюдненій у п’ятницю, 19 серпня.

Згідно з постановою Кабміну, фінансування буде надано із Резервного фонду держбюджету за рахунок скорочення вдвічі, а саме до 250 млн гривень, витрат на закупівлю ліків, вакцин, медвиробів і медобладнання для МОЗ.

Кошти виділено Мінінфраструктури для Державного агентства інфраструктурних проектів “на реставрацію з пристосуванням мосту ім. Патона через Дніпро у Києві та підходів до нього“.

У документі уточнюється, що на міст Патона передбачено 35 млн гривень, крім того, було виділено 115 мільйонів гривень для Державної митної служби на завершення реконструкції міжнародних автомобільних пунктів пропуску “Красноїльськ – Вікову де Сус” та “Дяківці – Раковець” на кордоні Чернівецької області з Румунією. Ще 100 мільйонів гривень направлено на будівництво, реконструкцію та облаштування міжнародного автомобільного пункту пропуску “Ягодин” на кордоні Волинської області з Польщею.

Фото: Відкриті джерела