Організатори хочуть зібрати кошти на відкриття кабінету психологічної підтримки на базі Національного інституту раку.

В неділю, 3 жовтня, у Києві відбудеться благодійний спортивний забіг під назвою Race for the Cure на підтримку жінок, які хворіють на рак молочної залози. Про це повідомляє прес-служба організаторів.

Мета проведення забігу — зібрати 170 тис. грн на запуск проекту «Рівний консультант» та відкриття кабінету психологічної підтримки на базі Національного інституту раку. Завдяки ньому онкопацієнти зможуть отримати інформаційну та емоційну підтримку від тих, хто уже має досвід боротьби з онкологічним захворюванням.

«Кожна 8-ма жінка в Україні стикається з проблемою раку молочної залози. Долучившись до благодійного забігу Race for the Cure, ви робите вклад у підтримку жінок, які зіштовхнулись з цим діагнозом. Ви можете присвятити свій пробіг або прохід дистанції якісь особливій людині, мамі, другові, медичному працівнику або організації» — йдеться в анонсі.

Забіг відбудеться на території ВДНГ, місце збору — за 1-м павільйоном, старт о 09:00.

Дистанції – 2 та 5 км (бігом чи пішки).

Участь в забігу коштує 15 євро (реєстраційний внесок). Реєстрація за посиланням.

Крім того, усі охочі підтримати жінок з раком молочної залози можуть пробігти дистанцію віддалено, в період по 10 жовтня біля будинку у своєму парку, стадіоні, на біговій доріжці самостійно чи додавши у свою команду друзів. Реєстрація на такий забіг тут.

Зауважимо, що 2 та 3 жовтня в центрі Києва перекриватимуть рух через проведення напівмарафону.

Фото: Фейсбук