Трансляцію засідання можна буде подивитися онлайн.

В середу, 3 листопада, замовник («Київський метрополітен») і підрядник («Київметробуд») будівництва метро на Виноградар звітуватимуть про затримку здачі об’єкту. Про це повідомив у Фейсбук голова транспортної комісії Київради Олексій Окопний («Європейська Солідарність»).

Він нагадав, що термін здачі метро за договором — 26 листопада 2021 року.

«Ні, будівельні роботи не зупинялися, але вони відбуваються не так швидко, як планувалося. Хоча ще рік тому нас запевняли, що все йде за графіком. Знаю, що зараз «Київметробуд» апелює до карантинних обмежень і пандемії, і навіть звернувся до суду, щоб продовжити строк будівництва ще на рік. І формально – суд дозволив відтермінувати виконання контракту до 23 грудня 2022 року. З цим, безумовно, не погоджується КП «Київський метрополітен», тому що плани були зовсім інші» — пише Окопний.

Переглянути трансляцію засідання комісії, де буде озвучено звіт, можна за посиланням. Початок об 11:00.

Зі слів Окопного, комісія також, ймовірно, підтримає створення тимчасової контрольної комісії Київради, «щоб розібратися і зробити офіційні висновки про затримку будівництва метро на Виноградар».

Нагадаємо, Кличко повідомив, що Господарський суд дозволив «Київметробуду» продовжити завершення будівництва метро на Виноградарі до кінця 2022 року. У КМДА не згодні з рішенням суду та подали апеляційну скаргу.

А нещодавно під час будівництва метро на Виноградар підрядники зачепили каналізацію.

Фото: Фейсбук