У столиці організують поминальне богослужіння, мистецьку акцію та творчі заходи.

Про це повідомили в прес-службі Асоціації ветеранів війни, учасників АТО (ООС), членів сімей загиблих та інвалідів війни.

29 серпня на площі біля Михайлівського Золотоверхого собору відбудеться меморіальний захід, присвячений Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

У заході візьмуть участь керівники міста, представники центральних органів виконавчої влади, ветерани та учасники АТО/ООС, члени сімей загиблих учасників АТО/ООС, представники громадських організацій ветеранів, мешканці міста.

Програма заходів:

  • 12:00-12:30 — поминальне богослужіння «Героям слава! Пам’ять живе», молебень за мир в Україні;
  • 12:30-13:30 — мистецька акція «Шануємо загиблих героїв», церемонія покладання квітів до Стіни пам’яті;
  • 13:30-17:00 — час вільного спілкування родин полеглих героїв та присутніх громадян на Михайлівській площі; перегляд фотовиставки «Пам’ятаємо Героїв Іловайської битви»;
  • 17:00-18:30 — «Українська Свята Літургія» тематична програма з духовних вокальних творів українських композиторів.

Цей день організують на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві, відповідно указу Президента від 23 серпня 2019 року.

До слова, саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

Фото: фейсбук