Захід присвятять загиблим українським військовим, участь в ньому бекоштовна.

В суботу, 28 серпня у центрі Києва відбудеться IV всеукраїнський патріотичний забіг із легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України». За маршрутом забігу буде обмежено рух транспорту, повідомляє сайт КМДА з посиланням на відповідне розпорядження № 1825.

Забіг відбудеться з 09:45 до 14:00 за маршрутом: вулиця Хрещатик (від Алеї Героїв Небесної Сотні) – вулиця Велика Васильківська – вулиця Павла Скоропадського – вулиця Басейна – вулиця Еспланадна – територія НСК «Олімпійський» – вулиця Саксаганського – вулиця Шота Руставелі – вулиця Басейна – вулиця Павла Скоропадського – вулиця Велика Васильківська – вулиця Хрещатик.

Програма забігу 28 серпня у Києві:

  • 08:30–09:30 – додаткова реєстрація для забігу та видавання стартових пакетів;
  • 09:30–10:00 – офіційна церемонія відкриття за участі представників Міністерства у справах ветеранів, батьків полеглих військовослужбовців, організаторів заходу;
  • 10:00 – старт забігу на дистанцію 10 км;
  • 10:05 – старт забігу на дистанцію 5 км;
  • 10:10 – старт забігу на дистанцію 2 км;
  • 11:00/11:30/12-00 – оголошення та нагородження переможців;
  • 13:30 – церемонія закриття змагань.

Kyiv Media

Ініціатором проведення забігу виступила ГО «Славетні епохи України».

За інформацією організаторів, метою забігу є вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО, висловлення подяки військовослужбовцям та їхнім сім’ям за внесок у збереження територіальної цілісності та національної гідності країни. Кожен бігун має пробігти обрану ним дистанцію із закріпленим на футболці іменем знайомої або незнайомої людини, яка віддала життя в боротьбі за територіальну цілісність України.

Усі охочі матимуть можливість приєднатися і пробігти 2, 5 або 10 км. Участь у заході – безкоштовна.

Цьогорічний забіг проходитиме у столиці та інших містах України.

Як інформує КМДА, забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» започаткував у 2018 році Олег Дурмасенко – батько загиблого героя російсько-української війни. Перший щорічний забіг відбувся 25 серпня 2018 року в Києві. Забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» проводиться за підтримки Міністерства у справах ветеранів України. До Організаційного комітету забігу входять представники ГО «Славетні епохи України», КУ «Київський міський Палац ветеранів», КБУ «Київський міський центр допомоги учасникам АТО», ГС «Національна рада спортивної реабілітації захисників України», ГО «Об’єднані війною. 90 батальйон», ГО «Українська асоціація інвалідів АТО», Київська спілка ветеранів АТО Подільського району, Департамент молоді та спорту КМДА.

Фото: Фейсбук