Вхід на захід - вільний.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Draw and go з Мапою Реновації.

28 червня о 19:30 усіх охочих запрошують на майстер-клас «Draw and go з Мапою Реновації: замальовки Сирецького парку».

Місце зустрічі: альтанка Сирецького парку (вхід із вулиці Парково-Сирецької). Вхід вільний.

Щоб долучитися до майстер-класу необхідно зареєструватися за посиланням.

«Художники епохи романтизму не замислювались, що красивіше: руїни або ошатний будинок. Безумовно руїни гарніші! І художники-романтики присвятили їм сотні полотен. Ми будемо надихатися їхнім досвідом і вирушимо на незвичну прогулянку. Зробимо замальовки закинутих будівель і пейзажів Сирецького парку», – зазначають організатори.

Учасникам потрібно буде взяти із собою блокноти та інструменти для малювання (кулькова ручка, до слова, теж підійде).

Цікаво, що захід відбудеться за підтримки проекту «Мапа реновації», мета якого – повернути життя в закинуті будівлі. Учасники проекту – архітектори, юристи, програмісти, урбаністи, картографи працюють над збереженням архітектури, аби зупинити навмисні підпали та незаконні перепродажі та вандальні реставрації будівель.

Майстер-клас Draw and go організують у межах проекту «Сусіди», започаткованого Меморіальним центром Голокосту «Бабин Яр».

Мета цієї ініціативи – відновити культуру сусідства, яка раніше існувала у Києві та познайомити мешканців районів, прилеглих до Бабиного Яру, з історією місця.

До слова, у межах проекту відбудеться безкоштовна культурна програма: кінопокази у Сирецькому парку, ряд освітніх лекцій та екскурсій.

Фото: фейсбук