Чоловік працює викладчем іноземних мов в університеті.

У Києві 27-річний чоловік із ДЦП закінчив музичну школу, два виші та нині викладає в університеті іноземних мов. Хоча лікарі раніше вважали, що він не зможе навіть ходити — йшлося в сюжеті «ТСН».

Гліб Оксак народився з діагнозом дитячий церебральний параліч. Увесь цей час з хлопцем займалися фахівці Центру реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи. Нині цьому центру виповнилося 25 років, через нього пройшло 90 тисяч дітей. Центр створили у партнерстві з німецьким урядом. З Німеччини до України імпортували реабілітаційні техніки — голкову, арт-танцювальну терапію, сенсорно-інтегративну та рефлексотерапію. Кожна з них при системних заняттях допомагає дітям покращити якість життя і ставати на ноги.

«Я зараз повністю сформована, здорова людина, усі мої мрії здійснилися, бо уже три роки я працюю викладачем, і щодня згадую лікарів, які мені допомогли», — каже Гліб Оксак.

Директор Центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи Володимир Мартинюк переконаний, що у 70% інвалідизації можна уникнути, а якщо це уже сталося, то чим раніше почати роботу з реабілітації, тим кращим буде результат.

Фото: скріншоти