Укргазбанк спільно з Європейським інвестиційним банком профінансують будівництво Unit.City в Києві на 25 млн євро терміном на дев’ять років.

“Укргазбанк” уже надав першу гарантію на 11,4 млн євро для реалізації проекту, повідомили у фінансовій установі.

Проєкт включатиме приватний навчальний ІТ-центр, багатофункціональні адаптивні офісні приміщення для інноваторів, цифрові виробничі лабораторії (fablabs), приміщення загального користування та простір для взаємодії, переговорні кімнати та приміщення для семінарів та подій, а також інші допоміжні споруди та об’єкти інфраструктури. В інноваційному кампусі орендарі матимуть доступ до приміщень, багатофункціонального офісного простору, менторських та тренінгових програм, а також спільних інструментів та послуг для підтримки їхнього бізнес-зростання“, – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, ЄІБ погодив надання кредиту Unit.City на 50 млн євро 1 липня 2020 року. Він буде спрямований на фінансування інтегрованого проекту Інноваційний кампус для України.

Також повідомлялося, що промислово-будівельна група Ковальська має намір вкласти $70 млн у будівництво п’яти бізнес-кампусів у Unit.City.

Інноваційний парк Unit. City був відкритий в квітні 2017 року на території колишнього Київського мотоциклетного заводу. У ньому планується створити екосистему і інфраструктуру для розвитку бізнесу у сфері високих технологій і креативних індустрій.

На даний час у Unit. City розташовується чотири R&D офіси, 120 компаній, 1 тис. студентів-програмістів і 3 тис. співробітників. За словами гендиректора парку Домініка Піоте, взаємодія між компаніями є ключовим моментом, оскільки 86% резидентів ведуть бізнес один з одним. За даними на кінець вересня, з 2,5 тис. офісних приміщень Unit.City для оренди було доступне лише 21.

Фото: Unit.City