Курси допоможуть охочим досягти рубіжного рівня мовних навичок і стати впевненим користувачем української.

Платформа «Є-мова» розпочинає запис на новий курс з української мови «22 уроки до мовної впевненості». Пишуть на сторінці платформи в Facebook.

За 22 уроки слухач зможе розширити свій словниковий запас, розглянути типові побутові ситуації та стати впевненим мовним користувачем.

Курс підійде всім, хто спілкується переважно російською та хоче удосконалити рівень побутового українського мовлення. На курсі можуть навчатися іноземці, які мають базові знання з української.

Зареєструватися на курс можна за посиланням. Він є безкоштовним. Навчання розпочнеться 9 листопада.

Зазначають, що «22 уроки до мовної впевненості (рівень В1)» є продовженням курсу «Українська за 27 уроків» (елементарний рівень – А1-А2), який є першим онлайн-курсом з української мови. У перший місяць відкриття курсу навчання пройшли 10 тисяч користувачів.

До слова, «Є-мова» – це освітня онлайнова платформа, на якій можна вивчати українську мову. Ця ініціатива є продовженням проекту «Безкоштовні курси української мови» та об’єднує найкращих фахівців. Курс належить громадській організації «Український світ”» та створено за кошти зібрані на Спільнокошті.

Нагадаємо, Київський молодіжний центр запустив курс з інтернет-маркетингу.

Фото: unsplash