Переможницею стала 22-річна Олександра Яремчук родом з Вінницької області, яка до цього 10 років займалася танцями за кордоном.

21 жовтня у Києві відбувся 30 фінальний конкурс краси “Міс Україна 2021”. В ефірі програми “Київ.Newsroom” на телеканалі “Київ” Олександра розповіла у який благодійний проєкт планує перевести частину коштів та як готуватиметься до міжнародного конкурсу в Пуерто-Ріко.

Kyiv Media

Конкурс “Міс Україна” організатори проводять ще з 1991 року. Ювілейний 30 захід пройшов 21 жовтня у Палаці “Україна”. Зірковими гостями, що виступали на сцені, стали Тіна Кароль, Монатік, Надя Дорофєєва, Артем Пивоваров, гурти Go_A, KAZKA, Kadnay та багато інших.

Під час цьогорічної підготовки до конкурсу, керівники шоу обирали серед кілька тисяч анкет дівчат. Однак перемогу здобула Олександра Яремчук. Дівчина закінчила Київський економічний університет за спеціальністю “Менеджмент бізнес організації”. Дівчина 10 років в Україні та за кордоном професійно займалася танцями, зараз грає в теніс, любить подорожувати та захоплюється психологією.


Переможниця отримала дорогоцінну корону вартістю 3 мільйони доларів, яку для конкурсу виготовив ювелір Джейкоб Арабо. На головній прикрасі з білого золота з дорогоцінними каменями – 27 сапфірів та 1250 діамантів.

Дівчина каже, що на свою перемогу не очікувала, адже було дуже багато гарних дівчат. До українського конкурсу готувалася лише 10 днів і за цей час дуже схудла, тому на дефіле у купальниках хвилювалася за свою форму. До міжнародного конкурсу в Пуерто-Ріко буде готуватися значно краще. Підготовку розпочне вже з завтрашнього дня.

“На міжнародному конкурсу буде творчий конкурс. Треба підготувати пісню, танець, або їнший номер, щоб вдало показати його світовим журі”, – зазначила організатор українського конкурсу.

Олександра Яремчук зауважила, що вже знає на що витратить частину грошей з виграшу. ЇЇ благодійний проєкт стосується її рідного міста – Вінниця. “Це система кондиціонування в пологовому будинку. Я приїхала в пологовий будинок, я спілкувалася з головним лікарем. Він розповів про поточний стан і ми поставили 5 кондиціонерів. Адже корпус розташований так, що він макстмально на сонячній стороні. Тому кондиціонери там просто необхідні”, – розповіла дівчина.

Проте переможниця додала, що в таборі в нас було дуже багато цікавих проектів у дівчат. І можливо вона буде працювати ще й з іншим проєктом, який її зацікавить.

Також, Олександра стверджує, що вона за натуральну красу, ніколи не вдавалась до ін’єкції краси, та навіть не планує робити такі процедури щонайменше 5 років.

Фото: Телеграм