Усього участь у тренуванні взяли понад 150 учасників.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

У повідомленні зазначили, що у виїзному тренуванні 20 травня взяли участь підрозділи КО «Муніципальна охорона», КАРС «Київська служба порятунку» та добровольчих формувань територіальних громад, підпорядкованих Теробороні міста Києва. Усього на тренуванні було понад 150 учасників.

Навчання передбачали налагодження взаємодії та обмін досвідом між підрозділами під час тактичної, вогневої, медичної, інженерної, аварійно-рятувальної підготовки.

«Перший наступ ворога на Київ ми відбили, але загрози залишаються. Головне завдання Київської міської державної адміністрації – забезпечити постійну готовність столиці до протидії російській агресії, працювати на попередження всіх загроз. Для цього ми й проводимо спільні навчання всіх підрозділів Територіальної оборони та муніципальної безпеки столиці», – зауважив заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Андрій Крищенко.

На гострій потребі такої підготовки наголосив і директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук.

«Одним із важливих результатів спільних навчань є відпрацювання взаємодії підрозділів Територіальної оборони та муніципальної безпеки столиці під час протидії викликам збройної агресії РФ. Регулярність, системність та універсальність підготовки мають це забезпечити. Також для цього в Департаменті муніципальної безпеки створено відділ підготовки, до складу якого увійшли професійні інструктори з бойовим досвідом», – зазначив він.

Проводили заняття на 8 навчальних місцях:

  1. Вивчення видів сучасної зброї, їх тактико-технічних можливостей.
  2. Тактично-спеціальна підготовка: дії в умовах міської забудови, на лісовій місцевості.
  3. Інженерно-саперна підготовка.
  4. Порядок надання першої медичної допомоги в зоні вогневого контакту та евакуації пораненого.
  5. Організація несення служби на блокпосту.
  6. Порядок евакуації особового складу з верхніх поверхів будівлі при мінімальному наборі спорядження.
  7. Дії при спрацюванні охоронної сигналізації будівлі.
  8. Вогнева підготовка: стрільба з АК-74.

Фото: Фейсбук