Процедура підвищення тарифів може зайняти 1,5 місяці - цей час відведено на громадські обговорення.

Київ змушений готуватися до підвищення тарифу на проїзд у комунальному громадському транспорті. Цей крок є необхідним для збереження стабільної роботи комунальних перевізників в умовах підвищення тарифів на енергоносії. В ефірі програми “Київ.Newsroom” на телеканалі “Київ” перший заступник голови КМДА Микола Поворозник розказав наскільки може зрости проїзд у міському транспорті і коли очікувати нових тарифів.

За словами Миколи Поворозника, процес підвищення цін на тарифи – це дуже складна процедура. “Це близько 1,5 місяці громадських обговорень. Якщо говорити про ціну, то ми заявляли про це і влітку, вона буде такою, яка буде збалансованою”, – заявив він в ефірі програми. КМДА у формуванні ціни буде зважати на бюджет підприємств та гаманець киян.

“Якщо говорити про ті тарифи, про які говорять підприємства, то ціна сьогоднішнього перевезення пасажира в метрополітені і в транспорті звичайному складає більше 20 гривень“, – додав перший заступник голови КМДА. Проте він зауважив, що таких тарифів не буде і ціна буде нижче – вона сформується після економічної оцінки.

Відмітимо, сьогодні КМДА офіційно повідомила про плани підняти вартість проїзду в транспорту. В релізі Поворозник окремо зазначив, що при цьому столиця зберігає всі наявні пільги на проїзд для киян.

Нагадаємо, у травні цього року “Київський метрополітен” повідомляв, що обгрунтований тариф на перевезення одного пасажира на 2021 рік– 21,05 грн. “Київпастранс” оцінював проїзд одного пасажира в 25,18 грн в наземному транспорту, а в міській електричці – 78,90 грн.

Фото: фейсбук