Серед найчастіших порушень — відсутність у людей засобів індивідуального захисту.

Протягом доби 2 листопада у Києві виявили 72 випадки порушення протиепідемічних заходів у ресторанах, магазинах та інших закладах господарчої діяльності. Про це повідомляє прес-служба управління Держпродспоживслужба в Києві.

Загалом за день було здійснено моніторинг на 394 об’єктах. Перевірки проводили комісії, до складу яких входили правоохоронці, співробітники Муніципальної охорони та фахівці ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві.

«Зокрема, відвідано 2 заклади освіти, 109 закладів громадського харчування, 123 об’єкти торгівлі продовольчими товарами, 133 — непродовольчими товарами, 7 агропродовольчих ринків, 4 розважальних центри, 3 аптеки, 7 салонів краси, 2 готелі та 4 заклади побутового обслуговування населення», — повідомили у ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві.

Найпоширеніші порушення — відсутність засобів індивідуального захисту, відсутність збору використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери (урни); відсутні дані про проходження працівниками попередніх та періодичних медичних оглядів, відсутність контролю щодо наявності у відвідувачів ресторану документів про отримання курсу вакцинації від COVID-19.

Статистику за попередні дні можна переглянути за посиланням.

Фото: Фейсбук