Ллойд Остін відвідає Україну у рамках робочої поїздки до Європи.

У вівторок, 19 жовтня, відбудеться візит міністра оборони США Ллойда Остіна до України. В рамках візиту заплановані зустрічі Остіна з українським колегою Андрієм Тараном та президентом Володимиром Зеленським в Києві.

Ще одна ціль візиту — «підтвердити непохитну підтримку Сполученими Штатами суверенітету та територіальної цілісності України», повідомляє сайт Міністерства оборони США.

«Перебуваючи в Києві, Ллойд Остін відвідає міністерство оборони України, де він візьме участь в церемоніалі вшанування полеглих захисників України в Меморіальній залі та біля Меморіального дзвону захисникам України, а також зустрінеться з міністром оборони України Андрієм Тараном, щоб обговорити прогрес України у реалізації реформ в галузі оборони та військово-промислового комплексу, необхідних для просування її євроатлантичних прагнень, а також безпеку в Чорному морі» — повідомили у посольстві у відповідь на запит «УП».

Відомо, що з Зеленським Остін зустрінеться, щоб обговорити двостороннє та регіональне співробітництво в галузі безпеки.

Зауважимо, що Україну Остін відвідає у рамках робочої поїздки до Європи. Нині міністр оборони США перебуває в Грузії, а після Києва запланований візит до Румунії. В Бельгії у міністра запланована зустріч з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

Днями Україна отримала від США партію військової допомоги — вантаж приймали в «Борисполі».

Фото: Фейсбук