Після поранення хлопець потрапив у полон і був обміняний на полонених рашистів.

19-річний український військовослужбовець Данило Мельник, який зазнав важких осколкових поранень рук та ніг, зараз проходить інтенсивну реабілітацію з двома новими штучними ногами в лікарні у Києві. Хлопець не втрачає оптимізму та будує плани на майбутнє.

Життя дуже цінне. Мені достатньо бути живим. Я можу рухатися. Я почуваюся чудово“, – сказав він ABC News.

Зазначається, що Данило під час повномасштабного вторгнення рф в Україну був курсантом військової академії, втім, вже за декілька днів приєднався до 14-ї бригади української армії.

7 березня його підрозділ їхав у колоні українських військових під Києвом, коли потрапив під обстріл росіян і Мельник отримав жахливі осколкові поранення рук і ніг“, – розповіли журналісти.

Попри важке поранення, Данило прожив два дні, поки не був схоплений російськими фашистами. Данило проходив лікування в російському польовому госпіталі, а потім був переведений до військових госпіталів Росії. Лише згодом хлопець зміг повернутися в Україну під час обміну полоненими.

19-річному хлопцю ампутували ліву руку в рф, а обидві ноги довелося ампутувати вже в Україні. У своєму коментарі для журналістів Данило розповів, що мріє використовувати свій сталевий дух, щоб допомагати іншим, і хоче стати військовим психологом.

Фото: ABC News