Благодійний фонд прохає допомоги в зборі коштів на кисневі апарати для ковід пацієнтів, яких здебільшого з лікарень виписують додому недолікованих.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала співвзасновниця благодійної організації “Свої” Леся Литвинова.

За її словами, у благодійному фонді, що безкоштовно надає кисневі концентратори навіть о 9 вечора коридори забиті людьми, які мають потребу в кисневому апараті. Люди телефонують 24/7 з проханням допомогти.

«Нічого не закінчилося у дідуся 93 років. Він телефонує і просить “тільки не кладіть трубку”. Він занадто рано виписався з лікарні – треба було поховати дружину, яка померла на сусідньому ліжку в палаті. Сам дихати не може», – йдеться в дописі.

Кисневі апарати продовжують відправляти також поштою.

«На першому фото – апарати, за якими ще їдуть. На другому – ті, які залишилися. Два. Ще 5 штук повернулися за сьогодні і чекають заміни фільтрів. Разом 7», – йдеться в дописі.

Жінка додала, що за 4 дні вони видали 180 кисневих концентраторів.

«180 апаратів, виданих за 4 дні цього тижня. 180 людей за чотири божевільних дня. Напевно, в масштабах країни це ніщо. Напевно. Не знаю. Я продовжую вірити, що людське життя безцінне», – додала Леся.

Наразі в благодійному фонді залишилося лише 7 апаратів. Проте на завтра необхідно не менше 50, при тому що борг фонду складає – 3 300 000 гривень. На рахунку загалом 48 312 гривень.

До слова, благодійний фонд прохає допомоги в зборі коштів на кисневі апарати для ковід пацієнтів. Необхідні рекзізити подані в дописі.

Нагадаємо, раніше ми писали про один день з життя благодійного фонду “Свої”.

Фото: facebook