Девіз заходу — «Від мене для усіх».

18 та 19 грудня у ТРК «Проспект» в Києві відбудеться ярмарок соціальних підприємств із меседжем «Від мене для усіх». Про це повідомляє прес-служба організаторів.

На ярмарку «Від мене для усіх» свою продукцію будуть представляти підприємці, які дають роботу незрячим та людям із інвалідністю, а частину прибутків інвестують на вирішення суспільно-важливих питань. Відтак, хто придбає продукцію на ярмарку, той також долучиться до круговороту допомоги іншим заради суспільного блага. Назва «Від мене для усіх» повністю відповідає закладеному смислу, зазначають організатори.

Учасники ярмарку:

 • Музей у темряві «Третя після опівночі», фундатори якого налагоджують діалог між зрячими та незрячими та відкривають доступ до споглядання мистецтвом для всіх
 • Благодійна крамниця «Anna my», яка прибуток від продажів спрямовує на підтримку передчасно народжених дітей до фонду «АннА МоЯ»
 • VERETA перетворює потенційну небезпеку для навколишнього середовища у цінні матеріали та забезпечує робочими місцями жінок із сільської місцевості
 • My Queen charity підтримує дітей в інтернатах та навчає ІТ грамоти
 • WoodLike інвестує частину прибутку на підтримку громадських організацій, які просувають культурні та освітні ініціативи, щоб посприяти соціальній згуртованості та популяризації української мови на Донеччини
 • NAVIN передає увесь зароблений прибуток до кризових центрів, де проживають жінки з дітьми, які потрапили в складні життєві ситуації та потребують допомоги.
 • Системні рішення створює робочі місця та працевлаштовує людей з інвалідністю.
 • Happy home презентує хенд-мейд товари, а прибуток спрямовує для потреб дітей-
  сиріт із інвалідністю
 • Поруч передає 80% прибутку на діяльність центру ветеранів АТО та підтримку їх
  сімей;
 • Avinshon працевлаштовує жінок в СЖО та передає 20% прибутку до кризових жіночих центрів.

«ТРК «Проспект» — це торговий центр із смислом. Вільний ринок сьогодні швидко трансформується, виникають проривні стартапи, економіка із ресурсної перетворюється на ідейну. Ціннісну позицію все більше займають гуманітарні інновації. Соціальне підприємництво – це нова модель мислення та діяльності, коли інші люди і соціум загалом стають первинними, щоб проявити про них свою турботу, докласти власних зусиль та праці, щоб інвестувати у соціально-важливе. Це складніша схема взаємодії, адже базується на моральній чесноті віддавати, служити, допомагати заради загального блага усіх. Тому ярмарок «Від мене для усіх» – це один із способів продемонструвати гуманність та особисту віддачу на соціальному просторі торгового центру, щоб донести цю ідею нашим відвідувачам», — зазначила Олена Обухівська, директорка з комунікацій ТРК «Проспект».

«Сьогодні ми живемо в організованому суспільстві, де більшість може самореалізуватись та досягати успіху. Тим не менш, є соціально-вразливі люди, навіть цілі групи людей, які потребують уваги та підтримки. Хтось потрапив у складні життєві обставини, комусьпотрібний дім, зцілення, відновлення стосунків та шанс на нове життя. У нас багато роботи, ми надихаємось і розчаровуємося, але продовжуємо йти обраним шляхом. І все більше українців починають розділяти наші цінності та особисто долучаються до ініціатив круговороту соціального блага. Ідея ярмарку в ТРК «Проспект» – це хороша можливість для кожного, тобто і виробника, і покупця, додати від себе для усіх», — резюмувала Катерина Розора, засновниця соціального бізнесу та співорганізатор ярмарку соціальних підприємств у ТРК «Проспект».

Місце проведення 1-й поверх ТРК «Проспект», вхід В, поруч з інфостійкою, з 10:00 до 22:00.

Фото: прес-служба