У ньому візьмуть участь симфонічний оркестр, хор театру, артисти балету, солісти-вокалісти Київської опери, а також запрошені артисти.

Із нагоди 40-річчя Київського муніципального театру опери і балету для дітей та юнацтва 18 червня відбудеться гала-концерт «З театром у серці». Про це інформує прес-служба КМДА,

Як зазначили в Департаменті культури Київської міської державної адміністрації, за 40 років роботи Київська опера зазнала колосальних змін, оскільки суто дитячий та юнацький формат театру якісно трансформувався в культурний заклад для всіх категорій глядачів. Повідомляється, що наразі це сучасний і прогресивний театр, який кожного сезону генерує інноваційні мистецькі проєкти.

«У 2019 році в театрі було капітально відремонтовано глядацьку залу, а також проведено повний ребрендинг культурного закладу. Київська опера для киян та гостей столиці кожного сезону презентує прем’єри: класичні опери та балети, мюзикли українських композиторів, бродвейські постановки, а також авторські проєкти. У час повномасштабного російського вторгнення театри частково призупинили діяльність через загрозу ворожих обстрілів. Війна внесла корективи у план відзначення 40-річчя театру, але попри все музи не мовчать, тому ми не опускаємо руки та реалізовуємо плани щодо створення українського культурного продукту», – розповіли в Департаменті культури.

У гала-концерті «З театром у серці», який розпочнеться 18 червня о 16:00, візьмуть участь симфонічний оркестр, хор театру, артисти балету, солісти-вокалісти Київської опери, а також запрошені артисти: Дар’я Литовченко, Дмитро Іванченко, Юрій Годо та скрипаль Дмитро Ткаченко, який виконає головну музичну тему з кінофільму «Список Шиндлера» – стрічки, що стала символом жорстокості війни та гуманності окремої людини.

В КМДА наголошують, що з часу повномасштабної російсько-української війни Київський муніципальний театр опери і балету для дітей та юнацтва (вул. Межигірська, 2) проводив благодійні вистави для маленьких глядачів на залізничному вокзалі Києва та в дитячій лікарні «ОХМАТДИТ», а також зняв два відеоролики: «Київська опера – жертвам війни» та «Закрийте небо!».

Фото: Фейсбук