Комунальники ліквідуватимуть пошкодження магістрального трубопроводу на проспекті Голосіївському, 93.

Про це повідомили на сайті «Київтеплоенерго».

Сьогодні, 20 лютого, аварійна бригада КП «Київтеплоенерго» виконає ремонт трубопроводу за адресою: проспект Голосіївський, 93. Комунальники зазначають, що пошкоджений магістральний трубопровід експлуатується 43 роки (з 1978-го).

У «Київтеплоенерго» зазначають, що аварійники працюватимуть в екстренному режимі упродовж доби, адже велика кількість киян залишиться без тепла в морозну погоду.

Для ліквідації пошкодження планують задіяти до 10 одиниць спецтехніки та близько 25 осіб персоналу.

Комунальники наголошують, що, у зв’язку з аварійними роботами, тимчасово припинять послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання в близько 172 будинках у мікрорайоні «Теремки».

Деталі щодо причин відсутності та термінів відновлення послуг централізованого опалення та гарячого водопостачання можна дізнатися в Центральній диспетчерській службі з питань ЖКГ за номером 15-57 (зі стаціонарного телефону), (044) 500-1557 (з мобільного) або на сайті.

Нагадаємо, учора, 19 лютого, ми писали, що в Голосіївському парку кипить водойма. Причиною цього стало пошкодження магістрального трубопроводу на Голосіївському проспекті, 93.

Фото: pixabay