Жінка поверталася додому через аеропорт «Бориспіль» з Індії транзитом через Катар, скориставшись на митному контролі «зеленим коридором».

Київські митники в аеропорту “Бориспіль” виявили 12 діамантів та 171 ювелірний виріб – сережки, пусети, браслети, намиста та інші прикраси з білого золота і срібла з коштовним камінням: сапфірами, рубінами, смагардами, топазами та іншими каменями фантазійних форм, відтінків та розмірів у літньої жінки. Про це повідомила Київська митниця.

Митники оглянули особисті речі та багаж авіапасажирки за допомогою технічних засобів  і виявили пакети з ювелірними виробами, які знаходилися у валізі громадянки.

За словами жінки, ці прикраси її передала донька для своїх друзів в Україні.

Пімля проведення аналізу та огляду  прикрас з’ясувалось, що виявлені прикраси виготовлені з коштовних металів та каміння. І коштують значно більше встановленої законодавством в 1 000 євро неоподаткованої норми перевезення громадянами товарів в авіаційних пунктах пропуску.

Отже аівапасажирка порушила порядок проходження митного контролю на «зеленому коридорі». Митники склали протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України.
У Київській митниці додали, що вартість вилученого визначать додаткова, але вже зараз зрозуміло, що вона становитиме не одну тисячу доларів США.

Нагадаємо, що у червні митники виявили понад півсотні американських діамантів. Приблизна вартість діамантів складає 11,6 тисяч доларів або 319 тисяч гривень.

Фото: Фейсбук