Столичний суд оштрафував чоловіка, який перебував в громадському місці без документів на період карантину.

Дарницький районний суд Києва оштрафував чоловіка, який знаходився на вулиці без документів, що засвідчують особу, підтверджують громадянство або спеціальний статус, в період дії карантину. На нього накладено штраф в сумі 17 тисяч гривень.

Про це повідомляє Юрліга.

Як зазначається, чоловік, перебуваючи в громадському місці (на зупинці), знаходився в стані алкогольного сп’яніння, і висловлювався нецензурно у бік перехожих і поліціянтів. Також він знаходився на вулиці без документів, що засвідчують особу, підтверджують громадянство або спеціальний статус.

«Дослідивши протокол про адміністративне правопорушення, рапорти, відеозаписи з нагрудних камер поліцейських, оцінивши всі обставини справи у їх сукупності, суд визнав чоловіка винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 44-3 КУпАП та оштрафував в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — 17 тисяч гривень на користь держави», — йдеться в повідомленні.

Таким чином, столичний суд підтвердив, що на період дії карантину в Україні, який продовжено до 31 серпня, не можна з’являтися в публічних місцях без документів, що посвідчують особу. Тому штрафи  за відсутність паспорта на вулиці є законними.

Фото: unsplash