Проголосувати можна буде до 15 вересня. Всього проектів понад 1400 на суму 715 мільйонів гривень.

Про це повідомляє КМДА.

Проголосувати за проекти ГБ можна на сайті. Для цього необхідно натиснути «Переглянути проекти» та обрати за допомогою фільтрів або за номером чи назвою в полі пошуку до 5 проектів, які ви хочете підтримати.

Кошторис Громадського бюджету-5 складає 170 мільйонів гривень. Ці кошти міська влада виділяє для розвитку місцевого самоврядування, демократичних процесів прийняття рішень, громадянської активності та партнерської взаємодії, використовуючи ГБ як інструмент розвитку взаємодії влади з громадськістю.

Як зазначається, на ГБ-5 рекордні понад 840 команд подали у різних сферах розвитку міста понад 1700 проектів на загальну суму майже 1 мільярд гривень. До голосування допущено більше 1400 проектів Громадського бюджету-5 на суму понад 715 мільйонів гривень.

Найбільше проектів допущено до голосування у тематиці «Освіта, громадянське суспільство» – 722 проекти і «Молодь, спорт» – 200 проектів. Також кияни можуть обрати проекти для голосування у категоріях: «ЖКГ (комунальне господарство, енергоефективність)» – 161 проект, «Культура, туризм» – 66 проектів, «Здоров’я» – 50 проектів, «Соціальний захист, інклюзія» – 44 проекти, «Дороги, транспорт» – 32 проекти,  «Екологія» – 30 проектів, «Експериментальні (інноваційні, міжтематичні)» – 26 проектів, «Інформаційні технології (ІТ)» – 22 проекти.

Найбільше на голосування пройшло проектів Дарницького району – 209. Також у лідерах за активністю – Шевченківський район, у якому пройшли на голосування 193 проекти та Оболонський – 182 проекти.

Загальноміських проектів на голосуванні – 168.

Нагадаємо, кияни зможуть голосувати за проекти ГБ прямо в телефоні — в додатку Kyiv Smart City.

Фото: facebook