Її знімають у «Театрі на Подолі» з використанням сучасних технологій.

Наступного вівторка, 17 листопада, кияни зможуть побачити прем’єру онлайн-вистави «Камінний господар», яку нині готує проект «Театр 360 градусів» спільно з «Театром на Подолі». Про це повідомляє прес-служба «Театру 360 градусів.

Перших 10 прем’єр цієї вистави можна буде побачити безкоштовно, а щоб отримати квитки, варто лише зареєструватися на сайті проекту. Надалі онлайн-вистави будуть проходити кожен день, за анонсами можна стежити на сторінці проекту у Facebook

Завдяки новітнім технологіям, глядачі зможуть побачити театральну онлайн-виставу, де будуть задіяні 3D-копії акторів та декорацій. Це дозволить насолодитися театром не виходячи з дому.

Творцями проекту виступив тандем відомої української актриси Даші Малахової і продюсера Наталії Чижової.

«Тепер театр можна відвідувати зі свого смартфона або комп’ютера, не виходячи з дому. Я хочу, щоб люди полюбили театр онлайн і прийшли в офлайн. До того ж, так ми зможемо в десятки разів розширити аудиторію, яка побачить роботу великої творчої команди» — заявила Малахова.

Автори проекту «Театр 360 градусів» кажуть, що зі столичним «Театром на Подолі» вирішили співпрацювати тому, що його називають одним із найбільш технологічних в Україні. 

«Унікальність проєкту полягає і в його інноваційності. Вперше в Україні (а може й у світі) в театральний спектакль будуть впроваджені 3D копії акторів. Технологія, яка використовується в Голлівуді, покаже все те, що не можна передати словами. А це багато чого вартує»,кажуть Валентин Кондратюк, режисер відеоверсії, і Андрій Компанієць, режисер 3D-анімації.

Крім того, весь знімальний процес і закулісся створення проекту можна буде побачити також в серії коротких документальних фільмів, подивитися які можна на YouTube-каналі проекту.

Раніше ми писали, що у Києві через карантин довелося закрити музей у Пирогові.

Фото: фейсбук