Рішення про розрив договорів було ухвалено Департаментом транспортної інфраструктури за результатами перевірки.

Із 21 маршруту, щодо яких місто розірвало договори з приватними перевізниками, 16 заміщено силами КП «Київпастранс». Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов.

Він зазначив, що йдеться про маршрути №№ 157, 177, 178, 181, 182, 523, 542, 586, 575, 151, 410, 582, 249, 514, 498 та 228.

«Сьогодні ми оголошуємо, що ці маршрути, які до моменту передачі в руки маршруточної мафії були флагманськими для «Київпастрансу», починають своє юридичне повернення до магістрального комунального перевізника. Щодо решти 7-ми відбувається юридичне оформлення документів для розірвання угод, і вони теж, імовірно, будуть повернуті комунальному підприємству. Комунальному перевізникові та великим автобусам час повернути першість – усвідомлену і відповідальну», – повідомив Усов.

Він також додав, що вже до кінця місяця буде оголошено наступний конкурс на визначення перевізників на київських маршрутах загального користування.

В КМДА нагадують, що рішення про розірвання договорів на маршрутах, на яких загалом здійснюють перевезення 234 автобуси, було ухвалено Департаментом транспортної інфраструктури за результатами перевірки документів у рамках проведення аудиту з боку Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА.

Нагадаємо, раніше в КМДА повідомляли, що розірвали договори з 21 перевізником через незадовільну якість послуг.

Нагадаємо, в КМДА також обіцяють судові тяжби перевізникам, які «вдаються до терористичний дій» після того, як їх відсторонили від обслуговування деяких маршрутів.

Фото: Фейсбук