Столичні активісти закликають усіх небайдужих приходити на суд, щоб відстояти будівлю.

В середу, 15 червня, представники «Квіти України» виступлять на суді по суті справи про порушення авторських прав архітектора «Квіти України» Миколи Левчука. Про це повідомляє Телеграм-канал «Зберегти Квіти України»

«Цієї середи засідання у справі про порушення авторських прав архітектора «Квітів України» Миколи Левчука. Засідання вже по суті справи, не підготовче! Суддя розглядатиме аргументи сторін та може вже винести рішення», – йдеться в повідомленні.

Активісти закликають усіх небайдужих прийти під суд.

Протягом підготовчого процесу забудовник та пан Духовичний (автор концепції реконструкції) надали суду дивні аргументи на захист своїх дій зі спотворення будівлі” — йдеться в повідомленні.

Як ми повідомляли, знесення «Квітів України» почалося 12 липня 2021 року. Активістам вдалося проникнути на територію, знести паркан та зупинити роботи: після цього суд наклав арешт на об’єкт і заборонив будь-які роботи.

Пізніше стало відомо, що Департамент охорони культурної спадщини КМДА надав припис забудовнику припинити будівництво ще за півтора тижні. Крім того, проект будівництва не був погоджений з Мінкультом, як цього вимагає законодавство.

Потім «Квіти України» таки стали пам’яткою архітектури.

Інвестором будівництва начебто є Rockwill Group, у склад якої входить Rockwill Wealth Solutions Limited (Королівство Велика Британія) та RWS Immobilien (Чехія). Спеціалізація – інвестиційні проекти, керування інвестиціями, реконструкція та реставрація будівевль, зміна призначення і експлуатаціних властивостей нерухомостей. Сума інвестицій в «Квіти України» – начебто в межах 12 мільйонів доларів США.

Також активісти розповіли про свої вимоги до забудовника «Квітів України»

ото: Фейсбук