Взяти участь у конкурсі можуть усі охочі віком від 6 до 19 років.

14 квітня 2021 року стартує четвертий Всеукраїнський конкурс плакатів «Я – Україна!» для учасників від 6 до 19 років.

Конкурс проводиться в межах відзначення Дня Конституції України та з метою сприяння розвитку дитячої творчості, активізації потенціалу дітей та спрямований на формування національно-патріотичної свідомості молоді.

Цьогоріч тематика конкурсу – «Здорова нація». Оскільки питання збереження здоров’я під час пандемії COVID для всіх актуальне та важливе. Відтак, ключовим завданням конкурсу є популяризація серед молоді України здорового способу життя та корисних звичок задля зміцнення колективного імунітету та підвищення якості життя нації.

До участі приймаються плакати, що надійдуть із 14 квітня до 31 травня 2021 року включно. Члени журі визначать 100 потенційних переможців конкурсу, які до 14 червня 2021 року мають відправити оригінали плакатів на адресу конкурса.

Передбачені I, II та III призові місця в трьох вікових категоріях: від 6 до 9 років; від 10 до 15 років; від 16 до 19 років.

Переможців конкурсу урочисто оголосять 19 червня. нагороджені дипломами, нагородами та цінними подарунками.

Учасники, що займуть І місця, отримають у подарунок графічні планшети. Інших переможців нагородять дипломами та цінними подарунками.

Окрім цього, за результатами конкурсу проводяться виставки плакатів учасників, організується показ у засобах масової інформації, соціальних мережах із відповідними коментарями про автора.

Цікаво, що конкурс проводиться на безоплатній основі.

Положення про конкурс – тут. Зареєструватися для участі можна за посиланням.

Організатор конкурсу: Громадська організація «Волонтерський рух “Батальйон Сітка» спільно з відділом цивільно-військового співробітництва Командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

Генеральний спонсор – ТМ ART FOODS.

Медіа-партнер – сімейний сайт для підлітків та їх батьків Salat.com.ua.

Фото: фейсбук