Кияни зможуть насолодитися балетом як «онлайн», так і «оффлайн».

Академічний театр «Київ Модерн-балет», за фінансової підтримки Українського культурного фонду та Департаменту культури КМДА, 13 жовтня презентує новий проєкт – сучасний балет на 2 дії «Пікова дама» на музику П.І. Чайковського (Друга «Українська» та Шоста «Патетична» симфонії).

Всесвітньо відомий зразок літературного і музичного мистецтва «Пікова дама» у постановці Раду Поклітару буде переосмислено через призму естетики сучасного танцювального театру з використанням найновіших сучасних технологій: сучасного освітлення, системи об’ємного звуку та віртуальних об’єктів, які формуватимуть континуум «додаткової реальності» та «гібридної реальності» (авторка відеоконтенту – Ольга Нікітіна), сучасних костюмів (художник костюмів – Дмитро Курята).

“У центрі сюжету вистави «Пікова дама» головні герої зіткнуться з дилемою: віра в кохання чи сила швидкого багатства. Та зобов’язані будуть віднайти відповіді на питання: на що ти готовий піти заради власного збагачення? Чи є цінним для тебе почуття прив’язаності? Як часто ти порушуєш взяті на себе моральні зобов’язання?”, – розповідають організатори.

Балет «Пікова дама» – виняткова можливість по-новому подивитися у світ ідеалів для тих, хто шукає нові шляхи за межами буденності й при цьому насолодитися драматичним й емоційним театральним продуктом.

Вистава відбудеться на сцені Жовтневого палацу, побачити її можна буде «онлайн» та «оффлайн».

Онлайн трансляція вистави відбудетьсяза сприяння платформи Open Theatre. Придбати квитки можна за покликанням.

Фото: прес-служба