Причина — ремонтні роботи.

13 серпня буде внесено зміни в рух тролейбусів маршрутів №№ 5, 5-Д, 26. Про це повідомляє сайт КМДА з посиланням на КП «Київпастранс».

Так, через ремонтні роботи під шляхопроводі на перетині просп. Перемоги та вул. Данила Щербаківського з 10:00 до закінчення робіт (орієнтовно до 18:00) рух тролейбусів буде організовано:

  • маршрут № 5 – вул. Сирецька (від вул. Білицької) – вул. Північно-Сирецька – вул. Івана Виговського – площа Валерія Марченка – вул. Данила Щербаківського – просп. Перемоги – розворот в районі ст. м. «Святошин» – просп. Перемоги, далі за власним маршрутом до ст. м. «Площа Льва Толстого»;
  • маршрут № 5Д – просп. Свободи – просп. Василя Порика – просп. Правди – вул. Івана Виговського – площа Валерія Марченка – вул. Данила Щербаківського – просп. Перемоги – розворот біля ст. м. «Святошин» – просп. Перемоги, далі за власним маршрутом до ст. м. «Площа Льва Толстого»;
  • маршрут № 26 – просп. Свободи – просп. Василя Порика – просп. Правди – вул. Івана Виговського – площа Валерія Марченка – вул. Данила Щербаківського – просп. Перемоги – розворот в районі ст. м. «Святошин» – просп. Перемоги – вул. Данила Щербаківського, далі за діючим маршрутом до просп. Свободи.

КП «Київпастранс» перепрошує за незручності, йдеться в повідомленні.

Крім того, із початку руху 13 серпня до закінчення робіт (орієнтовно до 06:00 14 серпня) буде змінено маршрут тролейбусів № 42. Про це попереджає сайт КМДА з посиланням на КП «Київпастранс».

Виконуватимуть роботи з ліквідації аварійного пошкодження на ділянці теплової мережі на проспекті Валерія Лобановського.

На цей час рух тролейбусів на проспекті Валерія Лобановського буде закрито. Тролейбуси курсуватимуть від вулиці Дегтярівської до Севастопольської площі.  Для зручності пасажирів маршруту буде присвоєно номер 42-К.

Фото: Фейсбук