Фондом “Таблеточки” організовує благодійний захід «Супермама в Країні Чудес».

Організатори фестивалів «СуперМама» подбали про те, щоб у кожної мами, досвідченої й майбутньої, була можливість зануритися в казку в завершенні цього року.  12 грудня, спільно з фондом «Таблеточки» запрошує відвідати захід.

Повідомляється, що 50 гривень з кожного квитка буде перераховано до фонду «Таблеточки». Окрім цього, кожен учасник може приєднатися до збору додаткових коштів прямо на заході.

“Ви станете мамою? Ви зовсім недавно стали мамою? – Вітаємо вас з таким чудовим новим етапом в житті. Зараз ви вивчаєте багато нової інформації про догляд за дитиною, про виховання, про дитячу психологію … Як у всьому «морі» цієї інформації не заплутатися? Як зробити правильний вибір? Який інформації варто довіряти? І це тільки мала частина питань, які виникають у мам. При цьому важливо пам’ятати про те, що молода мама вимагає дбайливого ставлення до себе і підвищеної турботи”, – йдеться в повідомленні.

Мета заходу:

Дати можливість майбутнім і досвідченим мамам подбати про себе, познайомитися з такими ж прекрасними матусями та отримати необхідну інформацію, яка подарує можливість стати ще більш ерудованими у хвилюючих питаннях.

Відкриємо завісу про чудеса на заході. З перших хвилин ви відчуєте себе в Країні Чудес, оточені можливостями випробувати нове і несподіване, наприклад, малювання на воді, дізнатися своє призначення. Наповненість лекцій і харизма спікерів будуть притягувати вас немов магнітом. Прекрасна фотозона та досвідчені фотографи подарують чудовий настрій. Що ще може бути краще? – Тільки розіграш подарунків від Партнерів Фестивалю.

Країна Чудес – це про можливість кожної з нас пробувати себе в новій ролі, робити те, що раніше не робила, відкривати світ для себе і дитини, разом з нею вчитися, дивуватися, бути терплячою і передбачливою, затребуваною в будь-який цікавій сфері та красивою в будь-яких проявах краси, бути на одній хвилі та підтримувати. Саме таких жінок об’єднує співтовариство «Супермама – це я!».

Коли: 12 грудня 2021 року з 10:30 до 18:00.

Де: Київ, UBI Конференц Холл, вул. Дорогожицька, 8

Що чекає учасників:

  • живе спілкування з гостями й спікерами заходу;
  • лекції експертів на важливі теми;
  • майстер-класи, чайна церемонія і частування;
  • обстеження тіла та волосся;
  • ігрові зони, майстер-класи та аніматори для дітей;
  • фотозона;
  • подарунки всім учасникам, розіграш цінних призів і багато іншого.

У вартість входить:

– тестування на COVID-19,

– масаж голови та рук,

– чайна церемонія і частування,

– консультація нумеролога,

– малювання на воді,

– виготовлення солей для ванни,

– фантастичні фотозони і фотозйомка,

– дегустації, ярмарок,

– подарунки абсолютно всім і розіграш від партнерів,

– обстеження тіла і волосся,

– консультації лікарів,

– окрема програма для дітей (тільки 50 місць),

– корисні лекції від найкращих лікарів і фахівців.

Квитки всього від 400 грн за одного і від 600 за двох! Діти проходять безкоштовно.

Деталі та квитки на сайті

Або звертайтесь в дірект сторінки @supermom_space