Для здійснення процедур необхідно мати із собою ветеринарний паспорт тваринки.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Центру захисту тварин.

11 липня у Святошинському районі відбудеться чіпування, реєстрація в системі «Реєстр домашніх тварин» та вакцинація тварин від сказу.

Проведення цих процедур заплановане з 13:00 до 15:00 в парку «Юність».

Ініціатори – депутатка Київради Вікторія Бурдукова та місцеві мешканці.

Чіпування, реєстрацію та вакцинацію здійснять фахівці муніципальної ветклініки.

Важливо, що для здійснення процедур необхідно мати із собою ветеринарний паспорт тваринки.

У Центрі захисту тварин пояснили, що чіпування чотирилапих відбувається абсолютно безболісно та нагадує введення ін’єкції під шкіру. За допомогою одноразового аплікатора вводиться капсула з чіпом під шкіру в районі холки. Ветеринари радять не купати улюбленця два дні після процедури.

До слова, у системі РДТ можна також тримати послугу вакцинації від сказу, яка є обов’язковою та проводиться щорічно, починаючи з трьохмісячного віку собак і котів.

За словами фахівців, вакцинація – єдиний ефективний спосіб профілактики смертельно небезпечної хвороби сказу. Щеплення проти сказу є абсолютно безпечним і ніякого впливу на ріст і розвиток тваринки не має.

Цікаво, що процедури чіпування, реєстрації та вакцінації будуть проведені на безоплатній основі в межах інформаційно-просвітницької кампанії, метою якої є популяризація відповідального ставлення до улюбленців та дотримання Правил утримання домашніх собак та котів у місті Києві.

Фото: pixabay