ЖК досі не отримав поштову адресу.

Мешканці новенького житлового комплексу в Києві отримають платіжки за комуналку по 10 тися гривень з однокімнатної квартири. Для ЖЕКу вони не люди, а завод, тому тариф у них промисловий. Забудовник вирішувати цю проблему не поспішає. Про це йшлося в сюжеті “Вікна-Новини”. 

Kyiv Media

Ключі від своїх квартир люди отримали півроку тому, ще не встигли зробити ремонт, але вже з’явилися боржники за комуналку.

За словами власниці однокімнатної квартири Лілії в минулому місяці за комунальні платежі вона сплатита 10,5 тис гривень. У цьому році прийшла квитанція на майже 9 тисяч. Квартиру Лілії купили батьки, проте ніхто не думав що їх донька буде платити по 5 грн за кіловат електроенергії, що втричі більше ніж побутові тарифи.

Kyiv Media

Те ж саме і з теплом, бо для прямих договорів з тарифами як для населення мають отримати право власності. а його отримають, лише коли будинку дадуть поштову адресу.  “Нам же пояснили, що комерційний тариф, ви заселяєтесь, чекаєте поштову адресу. Але скільки чекати поштову адресу нам так і не сказали”, – розповіла Лілія Бовт.

Дівчина дізналася, що люди живуть без поштової адреси роками і сплачують шалені суми. Тому мешканці направилися до забудовника. У забудовника кажуть, що поштову адресу чекають, а іншого виходу у мешканців немає, бо ні обрати постачальника послуг, ні створити ОСББ вони не можуть.

Kyiv Media

В офісі забудовника мешканці розповідають новим інвесторам, що вже жалкують через покупку новобудови у цього забудовника, адже окрім того, що вони вклалися у квартиру та ремонт, ще й мають сплачувати величезні тарифи як у пригороді Києва.

Мешканці пропонують, поки немає адреси, щоб власники сплачували тарифи як для населення, а вже компанія за промисловим тарифом. Тоді шалені рахунки будуть йти з кишені забудовника і він, впевнені мешканці, зробить все, щоб швидше отримати адресу.

Наразі забудовники пообіцяли інвесторам онлайн-перемовини щодо питань, які їх хвилюють.

Фото: скріншоти