Виступи розпочнуться о 12:00.

Про це повідомили в прес-службі фестивалю «День Вуличної Музики».

Цього року проведення фестивалю в столиці попередньо заплановане на 10 липня та 2 жовтня. Про будь-які зміни організатори повідомлять на Facebook-сторінці заходу.

«День Вуличної Музики» – найбільший одноденний музичний фестиваль в Україні, який щороку відбувається у Києві та ще у кількох десятках міст та населених пунктів по всій Україні. Захід спрямований створити святковий настрій та забезпечити змістовне дозвілля для усіх людей.

Завтра, 10 липня, виступи розпочнуться о 12:00 й триватимуть орієнтовно до 21:00.

Для гостей фестивалю готують декілька повноцінних локацій, на яких щогодини наживо виступатимуть музичні гурти. Зокрема плануються заходи на Пейзажній алеї, біля Національного музею історії України, на Алеї художників, Володимирській гірці, майданчику біля пам’ятника Данте Аліг’єрі, а також на майданчику в районі Андріївського узвозу, 5/31.

Реєстрація музикантів, волонтерів, партнерів та точок вуличної їжі на фестиваль – тут.

Цікаво, що взяти участь у «Дні Вуличної Музики» може будь-хто, хто готовий вийти на вулицю і грати музику. Професіонали й аматори, зірки та початківці – будь-хто, хто вміє грати (або думає, що вміє грати) на будь-якому інструменті (сам або з друзями, незалежно від того, чи це буде лише кілька акордів чи професійне виконання музики) може стати учасником цього чудового фестивалю.

Цього року фестиваль відбудеться в новому форматі unplugged picnic summer & autumn edition – 10 липня та 2 жовтня. Програма свята постійно оновлюється. Усі подробиці та актуальні новини свята – тут.

Фото: КМДА