Школа розміщена на територіі парку де гармонійно поєднуються природний ландшафт, чисте повітря та мальовнича природа.

Astor School Межигір’я це приватна сучасна школа  для навчання з 1 по 12 класи.  Школа розміщена на територіі парку де гармонійно поєднуються природний ландшафт, чисте повітря та мальовнича природа. Все це надихає до нових відкриттів та активного життя у стінах школи.

Astor School в Межигір‘ї – це нова сучасна 1- поверхова будівля. У приміщенні школи розташовані навчальні класи, кабінети для індивідуальних занять, спортивна зала, бібліотека, комп’ютерний клас, медпункт, їдальня, власна кухня. В навчальному закладі навчатимуться 300 учнів.

У новій школі, як і в «Astor School» в с. Шевченково та м. Ірпінь, заняття проводитимуться на основі сучасної освітньої програми із застосуванням НУШ та STEM-освіти. Новітня матеріально – технічна база допоможе найбільш ефективно впроваджувати диференційований підхід у навчанні, дасть змогу розробити для кожного учня індивідуальну освітню траєкторію, відповідно до його здібностей та уподобань.

По завершенню навчання у школі кожен учень отримає свідоцтво державного зразка. Також всі учні мають можливість здати іспити з іноземних мов та отримати сертифікати від міжнародного екзаменаційного центру «Cambridge Аssesіment English», що дає змогу вступити до провідних навчальних закладів Європи та світу.

Фото: прес-служба