Правопорушникам загрожує до дев’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Про це повідомила Національна поліція Україн.

У повідомленні зазначили, що правоохоронці встановили, що протягом 2021–2022 років група громадян російської федерації, вступивши в злочинну змову, організували схему з незаконного переправлення громадян росії через державний кордон України з метою злочинної діяльності проти військових підрозділів ЗСУ та інших військових формувань.

Відомо, що правопорушники винаймали житло в Києві та підшукували громадян України, які б відкривали в банках на своє ім’я рахунки, здійснювали необхідні перераховування коштів, допомагали пересуватись по території України та передавали відомості, які можуть зашкодити суверенітету та територіальній цілісності нашої держави.

Під час проведених обшуків у фігурантів кримінального провадження виявлено та вилучено банківські картки, на які перераховувались кошти, а також засоби зв’язку та флеш-накопичувачі.

Трьох зловмисників затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та за погодженням з прокурором Київської міської прокуратури повідомлено їм про підозру у скоєнні злочинів.

Санкція статті передбачає до дев’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Фото: Телеграм