У парку імені М. Рильського встановили 13 будиночків для кажанів – єдиних літаючих ссавців, більшість видів яких занесено до Червоної книги України. Такі будинки або бет-бокси (bat box) допомагають зберегти популяцію цих тварин.

Київ Media

Після закінчення капітального ремонту на вул. І. Франка запроваджено нову організацію дорожнього руху. Так, проїзд з вул. Ярославів Вал на вул. І. Франка і в зворотньому напрямку закрито для транспорту.

Київ Media

З 19 серпня у Vcentri HUB: Голосіїв щоп’ятниці відбуватиметься безкоштовне комплексне консультування для внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток у столиці. Це третій громадський простір, яким опікується Департамент суспільних комунікацій КМДА, що долучився до консультування вимушених переселенців.

Київ Media

Мистецький арсенал, Український інститут і ПЕН висловили рішучу незгоду з рішенням Державного агентства України з питань кіно «реорганізувати» Національний центр Олександра Довженка, що призведе до фактичного згортання інституції української культури та культурної дипломатії.

Kyiv Media

Власники та орендарі приміщень, де розташовані об’єкти цивільного захисту населення – сховища та укриття, зобов’язані забезпечувати вільний доступ до них під час повітряної тривоги.

Київ Media

АМКУ оштрафував Київтранспарксервіс за завищені тарифи на паркування у Києві, відтак протягом двох місяців підприємство буде змушене знизити тарифи.

Київ Media

Український чемпіон світу в надважкій вазі Олександр Усик в ефектному вбранні відвідав фінальну пресконференцію напередодні бою-реваншу з британцем Ентоні Джошуа. Мережі відверто глузують з такого образу.

Київ Media

Із початку повномасштабного вторгнення росії на телефон довіри 15-00 Київського міського центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству надійшло 5039 звернень, які стосувалися насильства у родині та переживань через війну.

Kyiv Media