Мер столиці Віталій Кличко заявив, що пункти обігріву працюватимуть цілодобово, якщо в місті буде надзвичайна ситуація. Нині вони закриваються під час комендантської години.

Київ Media

Державне бюро розслідувань провело обшуки у двох департаментах Київської міської державної адміністрації у межах досудового розслідування щодо нецільового використання рекреаційних земель одного із парків Києва та зловживання владою.

Київ Media

У випадку нових ударів ворога по критичній інфраструктурі України та повної відсутності внаслідок цього електропостачання, в столиці продовжуватимуть працювати окремі торгові мережі, ринки, магазини та ТРЦ.

Kyiv Media

У випадку надзвичайної ситуації столиця житиме і працюватиме, але в дуже складних умовах: метро не працюватиме, на станціях метро облаштують пункти доступу до електроенергії, води та зв’язку, наземний транспорт буде безкоштовним.

Київ Media

Мер Києва Віталій Кличко не виключає, що у випадку російських обстрілів інфраструктури столиці у холодну пору доведеться злити воду з системи опалення, і її буде складно подати до весни.

Київ Media