У депутата “Слуги народу” Миколи Тищенка знову не склалося із відзначенням важливих дат. Цього разу він привітав українців із Днем Соборності України, забувши про східну частину країни.

Kyiv Media

Міністерство оборони України розробило нову редакцію наказу щодо взяття на військовий облік жінок і надіслало його на погодження до Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України та Служби зовнішньої розвідки України.

Kyiv Media

В Києві вшанували пам’ять перших Героїв Небесної Сотні. Учасники акції запалили лампадки та поклали квіти до меморіальних дошок майданівців Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Романа Сеника, Юрія Вербицького, Олександра Бадери, Богдана Калиняка.

Kyiv Media

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров запевняє, що в результаті хакерської атаки на урядові сайти, або будьяких інших дій, дані українців не були викрадені.

Kyiv Media

Президент Володимир Зеленський підписав указ про запровадження нових санкцій Ради національної безпеки й оборони проти російських компаній, чиновників, а також австрійського архітектурного бюро, яке підготувало проєкт опери в окупованому Севастополі.

Kyiv Media

23 січня о 19:00 у Kyiv Symphony Hall відбудеться концерт “Голоси. Українська музика ХХ–ХХІ століть” до заснування Лятошинський-клубу. Kyiv Symphony Orchestra під орудою Луїджі Ґаджеро виконає прем’єри українських симфонічних творів ХХ–ХХІ століть.

Kyiv Media