Kyiv MediaKyiv Media – об’єднана мультимедійна платформа телеканалу «Київ» та «Радіо Київ – 98 FM», медіа громади столиці, інтернет-портал міських новин, який об’єднує в собі інформаційний ресурс зі свіжими новинами Києва, а також сайти телеканалу – tv.kyiv.media та радіостанції – radio.kyiv.media.

Телеканал «Київ» – головний телевізійний канал столиці. Канал органічно поєднує програми інформаційного, аналітичного, розважального та пізнавального жанрів. «Київ» є порадником, навігатором, довідником для мешканців столиці.

«Радіо Київ – 98 FM» – інформаційно-музична радіостанція, єдиний міський радіомовник столиці, який всесторонньо висвітлює життя міста для киян та гостей.

Kyiv Media оперативно інформує про актуальні новини в громадсько-політичному та культурному житті столиці. Kyiv Media розповідає історії – про рішення міської влади, місто, сервіс, бізнес та людей, які змінюють столицю. Наші публікації дають розширену картину подій в місті, вони інформують про зміни, розповідають про реальний стан речей та аналізують важливі рішення, пов’язані зі столицею. Ми також публікуємо думки експертів та людей щодо подій в місті, які на наш погляд можуть викликати інтерес у наших читачів.

Окрім цього, на сайті Kyiv Media доступні прямі трансляції телеканалу «Київ» та «Радіо Київ – 98 FМ», відеосюжети новин телеканалу, ексклюзивні новини інформаційних програм обох мовників. В розділах телеканалу та радіостанції є архів теле- та радіопрограм, програма передач та загальна інформація.

Ми – медіа громади міста, ми завжди «за» жителів Києва. Наш слоган – «На твоєму боці».

Про редакційну політику редакції сайту

Реклама на сайті

Наші контакти:

Адреса:
вул. Глибочицька, 17-м,
м. Київ, 04052

Номер для повідомлень у WhatsApp, Viber, Telegram: (067) 455-10-83

 

Реклама та комерційна співпраця:

e-mail: halyna.vdovychak@kyivtv.com

тел: (067) 103-24-24

 

Релізи, запити:
e-mail: press@kyivtv.com

Відгуки, пропозиції або питання
щодо роботи сайту:
e-mail: web@kyivtv.com

Служба телевізійних новин:
e-mail: stn@kyivtv.com

Останні новини

Більше новин