Kyiv MediaКиїв Media – інтернет-портал міських новин, який оперативно інформує про актуальні новини в громадсько-політичному та культурному житті міста.

Київ Media розповідає історії – про місто, сервіс, бізнес та людей, які змінюють столицю. Ми даємо розширену картину подій в місті, інформуємо про зміни, розповідаємо про реальний стан речей та аналізуємо важливі рішення, пов’язані зі столицею.

Київ Media – медіа громади столиці, об’єднана мультимедійна платформа телеканалу «Київ» та «Радіо Київ – 98 FM», яка окрім порталу столичних новин поєднує в собі сайти телеканалу – tv.kyiv.media – з архівом контенту власного виробництва, та радіостанції – radio.kyiv.media – з архівом актуальних радіопрограм у форматі подкастів.

Телеканал «Київ» – сучасний мовник європейської столиці. Ми завжди знаємо першими, що, де і коли відбувається в Києві. Актуальні теми життя столичного мегаполісу розкриваються в унікальних власних програмах телеканалу. Художнє наповнення телеканалу складають європейські та американські фільми й серіали.

«Радіо Київ – 98 FM» – інформаційно-музична радіостанція, єдиний міський радіомовник столиці, який всесторонньо висвітлює життя міста для киян та гостей. В ефірі радіостанції транслюються виключно пісні україномовних виконавців та кращі хіти західних виконавців.

Ми – медіа громади міста, ми завжди «за» жителів Києва. Наш слоган – «На твоєму боці».

Про редакційну політику редакції сайту

Реклама на сайті

Наші контакти:

 

Телефон для контактів: 067 4444 02 4

Номер для повідомлень у WhatsApp, Viber, Telegram: (067) 455-10-83

 

Реклама та комерційна співпраця:

e-mail: [email protected]

тел: (067) 103-24-24

 

Релізи, запити:
e-mail: [email protected]

Відгуки, пропозиції або питання
щодо роботи сайту:
e-mail: [email protected]

Служба телевізійних новин:
e-mail: [email protected]

Останні новини

03 Грудня 2022
02 Грудня 2022
01 Грудня 2022
Більше новин